Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Żoliborz. Współpracujemy z większością  firm ubezpieczeniowych na polskim rynku i realizujemy usługi  w rejonie Warszawy-Żoliborza. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach Żoliborza sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i drogowej, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni w diagnozie usterek. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest poważna, jesteśmy w stanie zaproponować usługi jednego z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance serwis może usunąć usterkę w twoim samochodzie. Dzięki długiej obecności na rynku nasza firma wypracowała szereg zaufanych i fachowych kontaktów. W razie potrzeby wskażemy w pełni profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną błyskawicznie rozwiązane. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance ŚwiadczymyW Warszawie - ŻOLIBORZU
I OKOLICACH